TelebankingTřetím a nejstarším způsobem přímého bankovnictví je telebanking. Pokud nemáme přístup na internet z počítače, ani z mobilního telefonu nebo nám prostě vyhovuje ovládat svůj účet přes telefon, můžeme tuto službu stále využívat. Výhodou je tak mimo jiné úspora času oproti návštěvě pobočky.

Půjčka Česká spořitelna je určena pro každého.

Jak získat Telebanking?

První variantou jak se stát uživatelem této služby je zajít na jednu z mnoha poboček České spořitelny. Druhou možností je objednat si Servis 24 prostřednictvím internetu. Stačí jen navštívit webové stránky České spořitelny, najít si na nich stránku o Servisu 24, vyplnit krátký kontaktní formulář a objednat si tento produkt. Objednat si tuto službu můžeme i přes bezplatnou telefonickou linku 800 207 207. Stejně jako u internetového bankovnictví je služba naprosto bezpečná.

Česká spořitelna Servis 24 je nejpopulárnější internetbanking v České republice. Mojebanka je internetové bankovnictví od Komerční banky.

Co vše Telebanking umožňuje?

Telefonické bankovnictví nám umožňuje ovládat svůj bankovní účet odkudkoliv z domova i zahraničí prostřednictvím telefonu (je jedno, jestli mobilního nebo pevné linky). Přes telefon tak můžeme např. zjistit aktuální stav svého účtu, odeslat platbu nebo změnit si limit na platební kartě. Stejně jako internetové bankovnictví, tak i Telebanking je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Jak se na Telebanking přihlásit?

Stačí zavolat na zákaznickou linku a při přihlášení zadat své bezpečnostní údaje. Po zavolání si také můžeme sami vybrat, jestli chceme mluvit přímo s bankéřem, nebo stačí automatická hlasová služba. Pokud chceme, můžeme si potvrzení o provedené platbě nechat poslat e-mailem.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny.Mobito

Nejnovějším způsobem přímého bankovnictví je Mobito. Díky této službě můžeme bezpečně a jednoduše platit přímo mobilem, který je propojený s naším bankovním účtem nebo platební kartou. Aplikaci lze používat na drtivé většině mobilních telefonů a to nejen na smartphonech, ale i na starších typech mobilů. Samotná aktivace služby je velmi jednoduchá a klienti České spořitelny mají možnost Mobito aktivovat přímo ve svém internetovém bankovnictví Servis 24. Mobito si můžeme také stáhnout přímo z obchodů AppStore nebo Google play. Aplikace je zcela zdarma a bezplatné jsou i datové přenosy, které se nezapočítávají do limitu stahovaných dat. Majitelé starších typů telefonů, kteří si nemohou stáhnout aplikaci, mají možnost Mobito ovládat zavoláním na *135*#  a následně prostřednictvím zpráv na displeji. Výhodou tohoto způsobu je to,že není nutné být připojený na internet, stačí pouze GSM signál. Výjimku tvoří pouze mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone, přes které Mobito využívat nelze ani přes aplikaci ani přes zprávy na displej. Veškeré podrobné informace ke všem třem typům přímého bankovnictví Servis 24 pak najdeme na internetových stránkách České spořitelny www.csas.cz pod odkazy Osobní finance – Produkty a služby – Účty – Přímé bankovnictví. Jsou zde k dispozici také podrobné uživatelské příručky, všeobecné obchodní podmínky a další dokumenty. Můžeme si zde přímé bankovnictví objednat nebo si pomocí kontaktního formuláře domluvit osobní schůzku s bankéřem přímo na pobočce. Další případné dotazy nám odpoví na bezplatné telefonické lince 800 207 207 nebo na e-mailové adrese servis24@csas.cz. Otázku můžeme položit také na facebookovém profilu České spořitelny, kde její pracovníci na všechny dotazy pravidelně odpovídají.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!